Helivõlu Tallinnas

Helivõlu muusikakooli osakond Tallinnas pakub huvilistele võimalust õppida

 • trumme
 • basskitarri
 • kontrabassi
 • karmoškat
 • viiulit
 • heliloomingut
 • arranžeerimist
 • improvisatsiooni
 • noodigraafikat

Tunnid toimuvad korra nädalas stuudios Helikon (Männiku tee 104).

Hinnad (kehtib alates 01.09.2023)

 • Individuaaltund 28€/tund
 • Individuaaltund ja teooriatund 120€/kuu

Õppetöö toimub 1. septembrist 31. maini, v.a. koolivaheaegadel. Tund kestab 45 minutit, tunniaeg lepitakse kokku õpetajaga.

Õppimissoovi korral kirjuta palun oma huvist aadressil muusikakool@leima.ee!

 

Õpetajad

Martin-Eero Kõressaar
Basskitarr
Kontrabass

Eero alustas õpinguid Saue muusikakoolis trompetiga ning liikus edasi tuubamängu juurde. Järgnesid klassikalise kontrabassi tunnid G. Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis ja õpingud sama kooli rütmimuusika osakonnas. Peale Otsa kooli õppis Eero Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazzmuusikaosakonnas ning jätkas magistriõpinguid Hollandis Codartsi nimelises kunstide koolis, ladina-ameerika muusika osakonnas, keskendudes Brasiilia chorole.

Kaarel Raidam
Trummid

Kaarel on lõpetanud G. Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli kolmel korral: rütmimuusika laulmise, rütmimuusika trummide ning pilliõppe juhendamise erialal. Ta on osalenud lapsepõlvest saati mitmekümnes muusikalavastuses Kaari Sillamaa Kaunite Kunstide Kooli ning Laste ja Noorte Muusikateatri koosseisus. Erinevate ansamblite ja projektipõhiste koosseisudega on olnud sadu esinemisi laulja, trummari või laulva trummarina Eestis, kuid ka ülesastumised Rootsis, Soomes, Lätis, Venemaal, Hollandis, Belgias ja Prantsusmaal.

Matis Leima
Viiul
Karmoška
Kompositsioon
Improvisatsioon
Arranžeerimine
Noodigraafika

Matis Leima alustas muusikuteed Saku Muusikakoolis, jätkas kompositsiooni erialal Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakoolis ja lõpetas 2020. aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia elektroakustilise heliloomingu eriala cum laude. Ta on õppinud viiulit, klaverit, trompetit ning omal käel karmoškat ning on olnud erinevates laste- ja noortelaagrites pilliõpetaja, juhendanud ansambleid koosmängu ja arranžeerimise alal. Praegu on Matis õpetaja Tartu eramuusikakoolis Helivõlu ning juhendab hulgaliselt eraõpilasi. Matis teenis aega Kaitseväe Orkestri juures, on õppinud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias pärimusmuusikat ning lõpetas 2016. aastal õpingud Tartu Ülikoolis ajaloo erialal cum laude. 
Matis mängib ansamblites Kiiora, Zetod, H6im ja Senat. 2019. aastal avaldas Matis Eesti esimese karmoškaõpiku ja videokursuse ning 2021. aasta suvel alustas tööd tema juhitud stuudio Helikon. 

Anna Raidam
klaver

Anna on õppinud klaverit 12 aastat Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakoolis ja lõpetanud gümnaasiumi muusikaharu klaveri erialal. Tal on bakalaureusekraad psühholoogias ning hetkel on pooleli magistriõpingud sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse erialal. Annal on viieaastane kogemus klaveriõpetamises, alates 2019. aastast on ta tööl VHK Muusikakoolis klaveriõpetajana. Anna naudib klaveri õpetamist, kuna selles ühinevad tema kaks kirge – muusika ning töö inimestega.

Karmen Palusoo
flööt

Karmeni muusikaõpingud said alguse Rapla Muusikakoolis.Ta jätkas oma haridusteed Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis klassikalise flöödi erialal, hiljem ka pilliõppe juhendaja erialal. Aastal 2022 lõpetas ta klassikalise flöödi eriala Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ning jätkab hetkel õpinguid magistrantuuris. Karmen on täiendanud end mitmetel meistrikursustel, läbinud õpirände Madeira Kunstide Koolis ning osalenud paljude orkestrite töös. 

Alates aastast 2019 töötab ta flöödiõpetajana Rapla Muusikakoolis ning aastast 2022 ka Märjamaa Muusika- ja Kunstikoolis.

Lisaks muusikale sütitavad teda reisimine, võõrad kultuurid ja hea huumor.