Helivõlu Tallinnas

Helivõlu muusikakooli osakond Tallinnas pakub huvilistele võimalust õppida

  • trumme
  • basskitarri
  • kontrabassi
  • klaverit
  • flööti

Tunnid toimuvad korra nädalas stuudios Helikon (Männiku tee 104).

Hinnad (kehtib alates 01.09.2023)

  • Individuaaltund 28€/tund
  • Individuaaltund ja teooriatund 120€/kuu

Õppetöö toimub 1. septembrist 31. maini, v.a. koolivaheaegadel. Tund kestab 45 minutit, tunniaeg lepitakse kokku õpetajaga.

Õppimissoovi korral kirjuta palun oma huvist aadressil muusikakool@leima.ee!

 

Õpetajad

Martin-Eero Kõressaar
Basskitarr
Kontrabass

Eero alustas õpinguid Saue muusikakoolis trompetiga ning liikus edasi tuubamängu juurde. Järgnesid klassikalise kontrabassi tunnid G. Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis ja õpingud sama kooli rütmimuusika osakonnas. Peale Otsa kooli õppis Eero Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazzmuusikaosakonnas ning jätkas magistriõpinguid Hollandis Codartsi nimelises kunstide koolis, ladina-ameerika muusika osakonnas, keskendudes Brasiilia chorole.

Kaarel Raidam
Trummid

Kaarel on lõpetanud G. Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli kolmel korral: rütmimuusika laulmise, rütmimuusika trummide ning pilliõppe juhendamise erialal. Ta on osalenud lapsepõlvest saati mitmekümnes muusikalavastuses Kaari Sillamaa Kaunite Kunstide Kooli ning Laste ja Noorte Muusikateatri koosseisus. Erinevate ansamblite ja projektipõhiste koosseisudega on olnud sadu esinemisi laulja, trummari või laulva trummarina Eestis, kuid ka ülesastumised Rootsis, Soomes, Lätis, Venemaal, Hollandis, Belgias ja Prantsusmaal.

Karmen Palusoo
flööt

Karmeni muusikaõpingud said alguse Rapla Muusikakoolis.Ta jätkas oma haridusteed Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis klassikalise flöödi erialal, hiljem ka pilliõppe juhendaja erialal. Aastal 2022 lõpetas ta klassikalise flöödi eriala Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ning jätkab hetkel õpinguid magistrantuuris. Karmen on täiendanud end mitmetel meistrikursustel, läbinud õpirände Madeira Kunstide Koolis ning osalenud paljude orkestrite töös. 

Alates aastast 2019 töötab ta flöödiõpetajana Rapla Muusikakoolis ning aastast 2022 ka Märjamaa Muusika- ja Kunstikoolis.

Lisaks muusikale sütitavad teda reisimine, võõrad kultuurid ja hea huumor. 

Karl Peterson
klaver

Lõpetanud 2012. aastal Tallinna Muusikakeskkooli Eike Sild-Neeme ja prof Ivari Ilja klaveriklassis. Jätkas prof Ivari Ilja juures Eesti Muusikaakadeemias aastani 2013.
2013. aasta oktoobrist astus Karl bakalaureuseõppesse prof Matti Raekallio klaveriklassi Hannoveri Muusikakõrgkooli Saksamaal, mille lõpetas 2017.
2019. aastal lõpetas ta seejärel Karlsruhe Muusikakõrgkoolis magistratuuri prof Kalle Randalu klassis.

Ta on olnud edukas mitmetel vabariiklikel ja rahvusvahelistel konkursitel, sh I preemia Bachi-
nimelisel Rahvusvahelisel Pianistide Konkursil Narvas (2015) ja ansambli “Symphoniacs”
esinemispreemia Mannheimi Rosengartenis (2017).

2015-2017 oli Karl tegev kammermuusikasarja Plathner`s Eleven kunstilise juhina, mille raames
modereeris ja esines nii pianisti kui ka kammermuusikuna Hannoveris neli korda aastas toimuvatel kontserditel.

Karl on Live Music Now Hannover e. V, Live Music Now Karlsuhe e. V, Rahvuskultuuri Fondi ja Eesti Kultuurkapitali stipendiaat.

Vahemikus 2020 kuni 2022 elas ja töötas ta Berliinis, tööandjateks Bertheau & Morgensterni
muusikakool, muusikakool “Tomatenklang” ja Berensteini-nimeline Klaverikool.